DİŞ HEKİMLİĞİ DÜNYASI’NDA TÜRK PERİODONTOLOJİ DERNEĞİ “UZUN DÖNEM İMPLANT BAŞARISINDA ROL OYNAYAN PROTETİK FAKTÖRLER” CANLI KONSEYİ...

DİŞ HEKİMLİĞİ DÜNYASI’NDA TÜRK PERİODONTOLOJİ DERNEĞİ “UZUN DÖNEM İMPLANT BAŞARISINDA ROL OYNAYAN PROTETİK FAKTÖRLER” CANLI KONSEYİ...


Resmi büyütmek için tıklayınız.

 

DİŞ HEKİMLİĞİ DÜNYASI’NDA TÜRK PERİODONTOLOJİ DERNEĞİ UZUN DÖNEM İMPLANT BAŞARISINDA ROL OYNAYAN PROTETİK FAKTÖRLER CANLI KONSEYİ...

 

Türk Periodontoloji Derneği tarafından DİŞ HEKİMLİĞİ DÜNYASI (www.dishekimligidunyasi.org)’nda 16 Haziran 2021 Çarşamba günü Saat 20.00’de Uzun Dönem İmplant Başarısında Rol Oynayan Protetik Faktörler Canlı Konseyi gerçekleştirilecektir.

 

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan Canlı Konseye moderatörümüz Prof. Dr. Burak DEMİRALP ANKARA’dan, konuşmacımız Prof. Dr. Yalçın ÇİFTÇİ ise İSTANBUL’dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar.

 

www.dishekimligidunyasi.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konsey sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

 

ÜYE OLDUNUZ MU?

Canlı Konferanslara, Canlı Konseylere katılabilmek için www.dishekimligidunyasi.org adresinden ücretsiz olarak üye olmanız gerekmektedir.

 

Henüz üye değilseniz DİŞ HEKİMLİĞİ DÜNYASI’nda gerçekleştirilecek olan bilimsel ve sosyal aktivitelere katılabilmek için www.dishekimligidunyasi.org/uyelik veya www.dishekimligidunyasi.org adresinden “Üye Ol” butonunu tıklayarak ulaşacağınız sayfadan “Üyelik Formu”nu doldurup ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

Konu: Uzun Dönem İmplant Başarısında Rol Oynayan Protetik Faktörler

 

Moderatör:Prof. Dr. Burak DEMİRALP

Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Periodontoloji Anabilim Dalı

 

Konuşmacı: Prof. Dr. Yalçın ÇİFTÇİ

Biruni Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi,

Dentalium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

 

Tarih-Saat: 16 Haziran 2021 Çarşamba, Saat: 20.00 – 21.00

Yer: www.dishekimligidunyasi.org

 

www.dishekimligidunyasi.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi